IMAC Bot Modelleri

IMAC Bot Modelleri

IMAC’ın iddialı olduğu IMACTEX teknolojisi ile üretilen bot ve çizmeler kış boyunca ayaklarınızın kuru ve sıcak kalmasını sağlar. Su geçirmez özelliği ve kaymayı engelleyen taban tasarımı ile güvenli ve sağlıklı bir kış geçirebilirsiniz.

 

IMAC Kadın Bot Modelleri

IMAC kış koleksiyonunda birçok farklı tarzda kadın bot modeli bulunmaktadır, topuklu botlar, dolgu topuklu botlar, düz botlar,  kar botları gibi modeller  kadın tüketicilerin her ihtiyacına karşılık verebilecek özelliklerdedir. Birçok bot modeli su geçirmez IMACTEX teknolojisine  sahiptir, böylelikle şıklığınızdan ödün vermeden ayaklarınız kuru ve sıcak kalabilir. IMAC kar botları kar ve yağmur suyu geçirmeyen özelliğinin yanı sıra termal ve peluş iç astarları ile ayaklarınızın sıcak kalmasını sağlar. Daha minimal tasarımlardan oluşan koleksiyonda fonksiyonellik ön plandadır. Birçok modelin tabanında darbe emici  Shock Absorber teknolojisi kullanılmıştır. IMAC Kar botlarında ayrıca karlı ve buzlu zeminlerde ayakkabının zemine tutunmasını sağlayan kaymayı önleyen tabanlar kullanılmıştır.

 

 

 IMAC Erkek Bot Modelleri

IMAC Erkek bot modelleri sadelik ve fonksiyonellik ön planda tutularak tasarlanmıştır. Klasik haline gelen formlar yeni teknolojilerle harmanlanarak oluşturulan koleksiyon her erkeğin kışlık ayakkabı bot ihtiyacını karşılayacak niteliktedir. En kaliteli deri ve malzemelerle üretilen erkek bot modelleri şıklığın yanı sıra özellikleri ile de kullanıcılarından tam puan alıyor. Kışlık ürünlerin çoğunda kullanılan IMACTEX teknolojisi ile su geçirmez ve termal malzemelerle üretilen botlar sizi hem soğuktan korur hem de gün boyu her koşulda ayaklarınızın kuru kalmasını sağlar. IMAC erkek outdoor bot modelleri ile ister şehirde ister doğada kalitenin farkını yaşayacaksınız. Bot modellerinin tabanında kullanılan Shock Absorber yastıkçığı sayesinde yürüyüş esnasında ayağınıza gelen darbeler emilir ve üst düzey konfor sağlar.

  

 

 IMAC Çocuk Bot Modelleri

IMAC Çocuk bot modelleri eğlenceli tasarımları, hafiflikleri ve su geçirmezlik özellikleri ile hem çocukların hem ailelerin tercihi olmaktadır. Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı boy ve özelliklere sahip IMAC çocuk koleksiyonu ile çocuklarınızın ayakları kuru ve sıcak kalsın.

 

 

 

IMAC tüm dünyada kalitesi ile bilinen bir markadır, VINGI olarak Türkiye’de IMAC markasının distribütörlüğünü ve online satışını yapmaktayız. Sizde IMAC bot modellerine web sitemizden kolayca ulaşabilir ve yüksek kalite ile konfora terfi edebilirsiniz.

 

Etiketler: IMAC, imac, bot, kış, deri, made in Italy, İtalyan, Shock Absorber, IMACTEX
Ocak 02, 2019
Listeye dön
Cerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan verileriniz Gizlilik Politikamızda belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.